Pazar , Nisan 22 2018
Anasayfa / Bankalar / Kredi Kartı İle MTV Ödeme Kampanyaları

Kredi Kartı İle MTV Ödeme KampanyalarıKredi Kartı İle MTV Ödeme Kampanyaları

Bankalar tarafından, yılda iki kez ödenmekte olan MTV yani motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde sürekli yeni bir kampanya yapılmakta ve bunlar chip para yada taksit imkanı olmaktadır. Taksit imkanının yanı sıra ertelemeli ödemelerde sunabilmektedirler. Kredi kartı ile MTV ödeme kampanyalarından ve avantajlarından söz edeceğimiz bu yazımızda, bütün bankaları inceleyerek size en avantajlı olanları sunacağız.

MTV’yi Akbank İle Kazançlı Ödeyin

MTV ödemelerini Akbank aracılığı ile yapanlara özel kampanyalar sunmaktadır. Akbank’la yapılacak olan MTV ödemesinde Samsung akıllı telefonlarda %25 indirim kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerekeen motorlu taşıtlar vergisini Akbank Direkt ile ödemenizdir. Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu bu kampanya sayesinde 599 liraya alabilme imkanına kavuşacaksınız.

Akbank NEO ile ödeyecek olduğunuz MTV’niz sayesinde 20 lira chip para kazanma şansınızda vardır. Neo kartınızla yapacağınız vergi ödemeniz sayesinde kazanacak olduğunuz chup para için MTV yazarak çep telefonunuzdan 4566’ya mesaj atıp kampanyaya katılacağınızı belirtmeniz gereklidir.

MTV sorgulama ve ödeme işlemlerinizi Akbank’ın sunmuş olduğu Direkt internet bankacılığından, Akbank telefon bankacılığından, ATM’lerden ve en yakın şubelerinden yapmanız mümkündür. Akbank Axess, Wings, Free kredi kartlarıyla yapılacak olan bütün MTV ödemelerine 4 taksit avantajı vardır.

Denizbank MTV Ödeme Kampanyası

mtv

Denizbank’ın vermiş olduğu bireysel kredi kartlarıyla yapacağınız MTV ödemelerinizde banka faiz veya komisyon kesintisi yapmadan size 3 taksit imkanı sunmaktadır. Denizbank tarafından sunulan bu kampanya sadece Bonus Card özelliği olan kredi kartları için geçerlidir. Kampanyaya kesinlikle ticari kartlar dahil edilmemiş olup, Denizbank’ın bütün kanallarından MTV ödemesini yapabilirsiniz ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu belirtmiş olduğum kampanyalar MTV ödemelerinde öne çıkan avantajlı kampanyalardır. Diğer bankalarda aynı şekilde bütün kredi kartlarından yapılacak olan ödemelerinizde taksitlendirme imkanı sunmaktadır. Bütün bankaların iletişim kanallarını arayarak, Motorlu Taşıtlar Vergisi‘ni ödemeniz mümkündür. İlerleyen zamanlarda çıkabilecek olan yeni mtv kampanyalarını size aynı başlık altında sunmaya devam edeceğim.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

250.000 Baş Düve Projesi

250.000 Baş Düve Projesi T.C. Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı tarafından Tarım Kredi Kooperatifleri üyeleri ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir