Pazar , Nisan 12 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı İle MTV Ödeme Kampanyaları

Kredi Kartı İle MTV Ödeme KampanyalarıKredi Kartı İle MTV Ödeme Kampanyaları

Bankalar tarafından, yılda iki kez ödenmekte olan MTV yani motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinde sürekli yeni bir kampanya yapılmakta ve bunlar chip para yada taksit imkanı olmaktadır. Taksit imkanının yanı sıra ertelemeli ödemelerde sunabilmektedirler. Kredi kartı ile MTV ödeme kampanyalarından ve avantajlarından söz edeceğimiz bu yazımızda, bütün bankaları inceleyerek size en avantajlı olanları sunacağız.

MTV’yi Akbank İle Kazançlı Ödeyin

MTV ödemelerini Akbank aracılığı ile yapanlara özel kampanyalar sunmaktadır. Akbank’la yapılacak olan MTV ödemesinde Samsung akıllı telefonlarda %25 indirim kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerekeen motorlu taşıtlar vergisini Akbank Direkt ile ödemenizdir. Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu bu kampanya sayesinde 599 liraya alabilme imkanına kavuşacaksınız.

Akbank NEO ile ödeyecek olduğunuz MTV’niz sayesinde 20 lira chip para kazanma şansınızda vardır. Neo kartınızla yapacağınız vergi ödemeniz sayesinde kazanacak olduğunuz chup para için MTV yazarak çep telefonunuzdan 4566’ya mesaj atıp kampanyaya katılacağınızı belirtmeniz gereklidir.

MTV sorgulama ve ödeme işlemlerinizi Akbank’ın sunmuş olduğu Direkt internet bankacılığından, Akbank telefon bankacılığından, ATM’lerden ve en yakın şubelerinden yapmanız mümkündür. Akbank Axess, Wings, Free kredi kartlarıyla yapılacak olan bütün MTV ödemelerine 4 taksit avantajı vardır.

Denizbank MTV Ödeme Kampanyası

mtv

Denizbank’ın vermiş olduğu bireysel kredi kartlarıyla yapacağınız MTV ödemelerinizde banka faiz veya komisyon kesintisi yapmadan size 3 taksit imkanı sunmaktadır. Denizbank tarafından sunulan bu kampanya sadece Bonus Card özelliği olan kredi kartları için geçerlidir. Kampanyaya kesinlikle ticari kartlar dahil edilmemiş olup, Denizbank’ın bütün kanallarından MTV ödemesini yapabilirsiniz ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu belirtmiş olduğum kampanyalar MTV ödemelerinde öne çıkan avantajlı kampanyalardır. Diğer bankalarda aynı şekilde bütün kredi kartlarından yapılacak olan ödemelerinizde taksitlendirme imkanı sunmaktadır. Bütün bankaların iletişim kanallarını arayarak, Motorlu Taşıtlar Vergisi‘ni ödemeniz mümkündür. İlerleyen zamanlarda çıkabilecek olan yeni mtv kampanyalarını size aynı başlık altında sunmaya devam edeceğim.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir