Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Borcuna Son!

Kredi Kartı Borcuna Son!TÜKETİCİ KREDİSİ, KREDİ KARTI ÖDEMELERİNDE ÖDEME KOLAYLIĞI

Tüketici kredisi, kredi kartı ödemelerinde zorluk yaşayan kişiler için Tekkredi kullanıcılara internet üzerinden hizmet vermekte ve yapılandırma imkanı sunmaktadır.

Geçmiş  senelerde de bazı bankalar tarafından borç transferi adı altında da gerçekleştirilen uygulamanın bir benzeri hizmet sunan Tekkredi farklı bankalara olan tüketici kredisi, kredi kartı, kredili mevduat hesabı borcu olan ve ödemelerini yapmakta güçlük çeken kişilerin borçlarını tek bir bankada toplayarak farklı farklı bankalara borçlanmaktan ise tek bir banka çatısı altında birleştirerek taksitlerini düşürmede yardımcı olmaktadır.

SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Öncelikli olarak bu uygulamadan yararlanmak isteyen kişilerin www.tekkredi.com  üzerinden yapılandırma talebinde bulunmaları gerekiyor. Yapılandırma talebi anlaşmalı bankalar tarafından inceleniyor ve yapılandırmaya uygun görüldükleri taktirde bankalar yapılandırma teklifi yapıyor. Kişiler farklı bankalar tarafından yapılan teklifleri değerlendirip kendilerine uygun olan teklife ön başvuru yapıyor. 3 iş günü içerisinde olumlu ya da olumsuz dönüş sağlanıyor. Olumlu sonuç alındığında ise bankanızın istediği belgelerin eksiksiz teslim edilmesiyle işleminiz sonuçlanmış oluyor.

Tekkredi’nin internet sitesinde hesaplama araçları da bulunmaktadır. Online hizmet sunulmaktadır. Mevcuttaki toplam borcunuzu aylık gelirinizi, ödeyebileceğiniz tutarı girdiğinizde ortalama bir rakamda alabilirsiniz.

TEKKREDİ HAKKINDA

3 yıl önce collective spark isimli girişim fonu bünyesinde Pelin Anlı Bedirhanoğlu tarafından kurulmuştur. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) mevzuatlarına uyumlu olarak çalıştığını beyan eden Tekkredi bu zamana kadar 150 binden fazla kişinin yapılandırma talebinde bulunduğunu ve hedeflerinin daha fazla kişiye ulaşıp tekkredi hizmetlerini sunarak borçlarını ödeyebilir hale gelmelerine destek olabilmek olarak açıklamaktadır.

Türkiye ve ABD kaynaklı fonlar ve müşteri kitlesinden kaynaklı toplamda yatırım hacminin 1.8 milyon dolar olduğu beyan edilmiştir.

Bu konuyla ilgili güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar? başlıklı makalemizde kredi kartı dikkat edilmesi gereken, kredi kartı işlemleri ve kredi kartı limiti nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir