Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı Borçlarını Taksitlendirme

Kredi Kartı Borçlarını TaksitlendirmeKREDİ KARTI BORÇLARI TAKSİTLENDİRME

Her gün cep telefonlarımıza bankalardan kredi artlarımız ile ilgili birçok mesaj veya arama gelmektedir. Bizlere çeşitli kampanyalardan, biriken puanlardan, veya borçlarımızdan dolayı ulaşmaktadırlar. Eğer biriken borçlarınız var ise kredi kartı borçları taksitlendirme işlemi ile bu borcunuzdan kurtulmanız artık çok kolay ve hızlı gerçekleşmektedir.

Kredi kartı borçları taksitlendirme için kurulmuş bazı şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler sizlerin birikmiş kredi kartı borcunuzu bankaya anında yatırarak temizlerler. Tekrar limiti eski haline gelen kredi kartınıza ise şu an bankaların uygulamakta olduğu faiz oranlarının çok daha düşük oranları ile kartınızdan taksitli çekim işlemi yaparlar ve böylece bankaya olan borcunuz taksitlendirilerek rahat rahat ödemeniz sağlanır. Hiçbir ekstra masraf alınmadan, sizden kefil istenmeden, senet imzalatılmadan bu borçlarınız yapılandırılmaktadır. Tek yapmanız gereken sitede yer alan telefon numaralarından bu şirkete ulaşmak ve müşteri temsilcisinden kredi kartı borçları taksitlendirme işlemini istemek olacaktır. Burada önemli olan tek konu kredi kartınızın bankalar tarafından kapatılmaması ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Çünkü bu şirketler sizin için biriken borcunuzu tek seferde ödeyerek anında borcunuzu kapattıktan sonra kartınızdan açılan limitler ile çok düşük bir faiz ile tekrar çekim yapıp taksitlendirme işlemi yapmaktadırlar. Bu nedenle kapalı ve kullanım dışı olan kartların böyle bir imkanı olmadığından bu işlem gerçekleştirilememektedir.

Sitede yer alan telefon numarasını aradığınızda işlemlerinizi ister telefon ile, isterseniz internet üzerinden mail order ile isterseniz de bu firmalara şahsen giderek işleminizi güvenle ve çok rahatlıkla hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Siz kahvenizi yudumlarken işleminiz hızla gerçekleştirilmektedir.  Taksitlendirilen borcunuzu bankadan gelen extrelerden takip edebilir taksitlendirme sonucu ortaya çıkan taksit tutarlarını bankaya ödeyebilirsiniz. Bu işlemler hızlı ve güvenilir olduğundan binlerce kişi tarafından hergün yapılmaktadır. Siz de böyle bir birikmiş borcunuz varsa telefon numaralarından bizlere ulaşabilir kredi kartı borçları taksitlendirme işlemlerinden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir