Salı , Mayıs 15 2018

Anasayfa / Genel / Kredi Kartı Borç Taksitlendirmesi

Kredi Kartı Borç TaksitlendirmesiKREDİ KARTI BORÇ TAKSİTLENDİRMESİ

Kredi kartı düzenli takip, ekstre kontrolü, güçlü bir harcama kontrolü gerektirir. Ancak bu şekilde kredi kartının sunduğu avantajlardan, taksitlendirmelerden, puanlardan yararlanabilme şansınız doğar. Aksi bir durum, hayatınızı gerçekten zor bir sürece itecektir. Ekonomik dengelerdeki daralmalar geçim şartlarını giderek zorlaştırmışken, birikmiş bir kredi kartı borcu, büyük bir baskı unsuru olacaktır. Kredi kartı borçlarınızı, daha da büyümeden, zamanında kapatmak istiyorsanız, kredi kartı borç taksitlendirmesi hizmeti ile firmalar sizin için önemli bir adım olacaktır.

Firmalara başvuru kanalları, sitede bulunan telefon hattı ve iletişim formlarıdır. Firmaya yapacağınız başvurular, anında cevaplandırılacak ve size gereken tüm bilgiler detaylıca verilecektir. Firmaların kredi kartı taksitlendirmesi, kredi kartı borç ertelemesi ve kredi kartından taksitle nakit avans kullandırma hizmetlerinden yararlanmak için başvuru yapmakta gecikmeyin; bütçeniz de zarar görmesin, sağlığınız da…

Biriken borçlarınıza uygulanacak kredi kartı borç taksitlendirmesi işlemi ile bankanıza olan borcunuz, güncel haliyle, anında kapatılacaktır. Yapılandırma için size sadece kullanıma açık bir kredi kartı gereklidir. Bunun haricinde bir evraka, senede, kefile ihtiyacınız bulunmamaktadır. Bankaya ödenen borcunuz, uygun bir komisyon oranıyla yeniden hesaplanır ve bu haliyle kartınıza 9 eşit taksit şeklinde yansıtılır. Kısacık bir süre içinde yapılandırılan borcunuzu, taksit vadesi geldiğinde bankanıza yatırarak, borçlarınızdan kolaylıkla kurtulabilmeniz mümkün.

Kredi kartı borçlarınızın, işleyen günlük gecikme faizleri ile daha da artmasını ve ödeyememeniz halinde yasal işlemlere maruz kalma riskinizi engellemek için, gecikmeden firma başvurularınızı yapın. Kazandığınız gelirinizi, kendinize ve ailenize harcamak varken, boş yere faize, dosya ve avukat masraflarına harcamayın. Yaşayacağınız strese hiç değmediğini, işlemin bu kadar güvenli ve hızlı olduğunu gördüğünüzde anlayacaksınız. Bu nedenle bir an evvel harekete geçin; mağdur değil sadece borçlarını ödemekte olan biri olun.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler

2018 Yılı Devlet Destekli 100.000 TL Sıfır Faizli Hayvansal Krediler  Tarım sektöründe yapılan hayvansal üretimin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir