Perşembe , Kasım 1 2018

Anasayfa / Krediler / İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası İhtiyaç Kredisiİş Bankası İhtiyaç Kredisi

Eskiden paraya ihtiyaç duyulduğunda insanlar, ya akrabalarına ya da komşularına giderdi. Herkes birbirine borç para verirdi. Artık günümüzde kimse kimseye borç parayı vermez oldu. Bunun nedeni de hem ekonomik anlamda daha zorda olmaları hem de güven duyulmaması. Bu nedenle en ufak bir ihtiyaç karşısında hemen bankalara koşar oldular. Bankaların sayısının artması, kredi ihtiyacının fazla olması, bankalar arasında rekabete neden olmaktadır. Tabi ki bu da müşterilerin işine yaramaktadır. İnsanların her türlü ihtiyacına cevap verebilen bankalardan biri de İş Bankası’dır. İş Bankası ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı, hiç kimseye gitmeye gerek duymadan karşılayabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile beraber banka şubesine bile gitmeden kredi çekebilirsiniz. İnternet olan her yerden kredi başvurusu yapabilir ve isterseniz de İş Bankası şubesine giderek kredi çekebilirsiniz. Bireysel kredilerde tüzel ve gerçek kişiler kredi kullanabilir. İş Bankası kredilerinde birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki ihtiyaç kredisidir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Çocuklarınızın eğitim giderlerini karşılamak, evinizi yenilemek, eşyalarınızı yenilemek, evlenmek, tatile gitmek gibi birçok neden ile kredi çekebilir ve 48 aya kadar vade yapabilirsiniz. İş bankası ihtiyaç kredisi için İşcep uygulamasından, internet şubesinden, ATM’lerden, banka şubesinden ve isterseniz SMS ile başvurabilirsiniz. SMS ile başvuru için NAKİT- TC no- kredi miktarı- aylık gelir yazılarak 4402 mesaj atabilirsiniz.

İş Bankası Taşıt Kredisi

İkinci el, sıfır model ve ticari olmak üzere her türlü taşıt ihtiyacınızı İş Bankası taşıt kredisi ile karşılayabilirsiniz. Taşıt kredisi kullanırken, aracınıza ipotek konulacaktır. Araç bedelleri sıfır araçlarda satış bedeli, ikinci el araçlarda ise kasko bedelinden hesaplanır. Araç kredisi alırken kasko yaptırmak zorunludur. Yine vade süresi 48 aydır. İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında taşıt kredisi alacaksanız nüfus cüzdanı, gelir belgesi, sıfır araçlar için proforma fatura, ikinci el araba için motorlu araç tescil ve trafik belgesi gerekmektedir.

İş Bankası Konut Kredisi

Yıllardır istediğiniz evi alabilmek için İş Bankası konut kredisinden yararlanabilirsiniz. Fakat ev bedelinin yüzde 25’ini peşin olarak vermeniz gerekir. Aldığınız eve ipotek konulur ve 120 aya vade yapılır. Seçenekler arasında sabit taksitli konut kredisi, eşit anapara ödemeli konut kredisi, düşük ödemelerle başlayan ev kredisi ve indirimli konut finansmanı kredisi ve yüksek ödemelerle başlaya ev kredisi bulunmaktadır.

İpotekli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanırken krediniz yüksek oranda ise iş yeri, arsa veya evinizi ipotek ederek kredi kullanabilirsiniz. Yine 48 ay vade kullanılır fakat ipoteksiz krediye oranla faiz oranı daha düşüktür. Bu kredi seçeneğinde ipotek gösterdiğiniz malın değeri kadar kredi kullanabilirsiniz. En vade süresi ise 1 aydır. Ekspertiz raporuna göre değer belirlenir ve buna göre kredi verilir. Son söz olarak kredi verilirken kredi notunuza ve kredi sicilinize bakılır. Eğer düşük ise kredi çekmeniz biraz zor olabilir.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir