Salı , Eylül 19 2017


Anasayfa / Genel / İş Bankası Emekli Promosyonu

İş Bankası Emekli Promosyonu
İş Bankası Emekli Promosyonu

Uzun süredir konuşulmakta olan emekli promosyonu müjdesinde son aşamaya gelinerek bankalar ile teker teker anlaşmalar yapılarak protokoller imzalanmaktadır. İmzalanan ilk protokol devlet bankası olan Ziraat Bankası ile yapılmıştı ardından bugün Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan açıklamaya göre İş Bankası emekli promosyonu konusunda protokolün imzalandığı yönünde oldu.

Emeklilerin 3 yıl kadar İş Bankası’ndan alacakları sözleşmenin yapılmasının ardından ve bankanın belirleyeceği özel promosyon şartlarını yerine getirilmesinin ardından, ikinci protokol olarak imzalanan İş Bankası emekli promosyonunu alma hakkına kavuşacaksınız. Nisan ayı veya Mayıs ayı gibi emeklilere yapılacak olan promosyonlar bankalar tarafından ödenmeye başlanacak.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yazılı olarak yapılan açıklama ile İş Bankası’nın ülkemiz genelinde 818 bin emekli ile çalışma yaptığını ve maaş işlemlerinde bankanın kullanıldığını belirterek, özel sektörde emekli müşteri sayısı olarak en çok işlem yapan banka olarak belirtildi.

SGK tarafından emeklilere verilecek olan promosyonla ilgili olarak protokolün İş Bankası ile imzalandığı yönünde oldu ve yazılı olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Promosyon ödemelerine en geç mart ayında başlanacak ve ödemelere nisan ve mayıs aylarında da devam edilecek. Banka promosyonu almak isteyen emekliler kurumumuz ile protokol imzalayan bankalara müracaat edebilirler.”

Yaklaşık olarak 6 milyar kadar ödemenin emeklilere yapılacağını belirtilirken, açıklamada ilk protokolün Ziraat Bankası ile yapıldığıda belirtildi.

Devlet bankalarının ardından özel bankalarla imzalanmaya başlanan emekli promosyonları sayesinde emeklilere maaşlarını kullandıkları bankalardan ekstra bir gelir söz konusu oldu. İlerleyen zamanda bankaların promosyonları almak adına sundukları şartlar ortaya çıkacaktır.

emekli promosyonlari

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

qnb finansbank

QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu Kredi kartı kullanımının son derece yaygınlaşması ve kişi …

One comment

  1. kredikartıistiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir