Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / İnternetten Kredi Karti Taksitlendirme

İnternetten Kredi Karti TaksitlendirmeİNTERNETTEN KREDİ KARTI
TAKSİTLENDİRME

Birikmiş kredi kartı borçlarınızı kolay ödeyebilmeniz için, bankalar daha yolun başındayken size bir ödeme sistemi sunmaz. İşletilen yüksek gecikme faizleri zaten, sizin bankaya olan borcunuzu telafi eder. Bu nedenle zorunlu olmadıkça bankalar size yapılandırma önerisinde bulunmaz. Ancak siz artık hiç ödeme yapamayacak duruma geldiğinizde, yaptığınız ödemeler asgari rakamı dahi karşılayacak düzeyde olmadığında, yasal takip aşamasında size böyle bir teklif yapılır banka tarafından. Bu arada zaten borç rakamınız yeterince artmış olacaktır ve size sunulan yapılandırma teklifi de bu rakamı önemli bir şekilde arttıracak şekilde faiz içermektedir. Son aşamalara kadar geldiğiniz için, bir de icralık olup dosya ve avukat işlemlerine para harcamamak için, bir şekilde bu yapılandırmayı kabul etmek zorunda kalabilirsiniz.

Neden borcunuzu, çok daha yüksek bir şekilde geri ödemek zorunda kalasınız? Bütçeniz zaten yeterince sarsılmış durumda değil mi? Sabit gelirinizle, bu ödemeyi yaparken, kendi ihtiyaçlarınız da karşılamaya devam edebilecek misiniz?

Boş yere faiz ödemeyin; firmaların internetten kredi kartı taksitlendirme hizmeti ile borçlarınız düşük komisyonlarla yapılandırın. Kredi kartı borcunuzu icralık aşamalara kadar getirmeyin, böylelikle kredi kartınız kullanıma açık kalsın ve firma internetten kredi kartı taksitlendirme hizmeti avantajlarından siz de yararlanın. Bunun için sitedeki iletişim formunu doldurmanız ya da telefon hattından firma temsilcilerine ulaşmanız yeterli olacaktır. Size detaylı bilgi verilecek ve kafanızdaki tüm sorular cevaplandırılacaktır.

Borçlarınızdan kurtulabilmeniz için, sadece ödeme kararlılığında olmanız yeterli. Kalanı ziyaret ettiğiniz sitedeki firma temsilciniz tarafından halledilecektir.

İnternetten kredi kartı taksitlendirme için yaptığınız başvuru ile beraber, kredi kartı borcunuz, anında bankanıza ödenir. Kapanan kart borcu rakamınıza, küçük bir komisyon ilavesi yapılır ve oluşan bu rakam kartınıza kefilsiz, senetsiz yansıtılır. Kartınıza yansıtılacak borcunuza 9 aya kadar vade yapılabilmektedir. Düşünmeyin, harekete geçin; bu kadar kolay bir borç geri ödeme sistemi olduğuna siz de şaşıracaksınız.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir