Pazar , Temmuz 15 2018

Anasayfa / Genel / İcralık Kredi Kartı Taksitlendirme (Yapılandırma)

İcralık Kredi Kartı Taksitlendirme (Yapılandırma)İcralık Kredi Kartı Taksitlendirme (Yapılandırma)

Türkiye genelinde milyonlarca kişi kredi kartı kullanmaktadır. Birden fazla kredi kartı kullanan kişi sayısıda oldukça fazladır. Hükümet tarafından gerek taksitlendirmeler olsun gereksede kredi kartı limitleri olsun, bir çok önlem alınmakta ve kullanıp ödenemeyen kredi kartları sonucunda sıkıntıların ortadan kaldırılması hedeflenmekte. Kredi kartı kullanımı gereksiz ve gelişi güzel yapıldığı zaman ciddi sıkıntılar çıkarabilmektedir. Ödenemeyen kredi kartı borcunun haciz işlemlerinin başlanması için takibe alınmasından sonra icralık kredi kartı taksitlendirme yapılandırma işlemleri araştırılmaya başlanmaktadır.

Kredi kartını düzgün olarak kullanan ve ödemelerini geciktirmeyen kişiler bu gibi sıkıntıları yaşamamaktadırlar. Olmayan paranızı karttan harcamak kolaydır. Asgari ödemesini dahi yapamadığınız zaman bir kaç hafta içinde banka tarafından takibe sokularak cep telefonunuz ile aranmaya başlayacaksınız. Telefonunuzu arayan banka ise mutlaka açın ve görüşün. Çünkü banka yetkilisinin sizi aramasının nedeni size yardımcı olmaktadır. Bu telefonlardan kaçarak çözüm bulmanız imkansızdır. Banka yetkilisi sizi aradığında eğerki ona kredi kartım icralık olmasın, taksitlendirme yapalım, yapılandırma ile ben hepsini ödeyecem gibi bilgiler verirseniz, oda gerekli işlemleri adınıza yaparak, icralık kredi kartınız olmadan daha rahat bir şekilde yapılandırma sayesinde ödemiş olacaksınız.

Bir çok tüketicide birden fazla olan kredi kartlarını kullanarak, bir birlerinin ödemelerini yapmaya çalışmaktadır. Bu şekilde yapılmakta olan çözüm geçicidir ve her yaptığınız çekim, yatırım işlemlerinde faiz işlemektedir ve buda her ay size daha pahalıya malolacaktır. Kredi kartlarındaki ödenmeyen ekstreler her geçen gün büyüdüğü gibi nakit kullanımların faiz oranlarıda yüksek tutarlardadır. Heleki çekilen nakit avansların ödemeleri o ayki ekstrede tam olarak yapılmadığı zaman dahada fazla ödemelerle karşılaşacaksınız ve kredi kartı limitiniz gün gelecek dolacak ve içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

İcralık kredi kartı taksitlendirme işlemlerini yapmak için mutlaka bankanızı arayınız veya banka yetkilisi olarak avukatlar sizi aradığında bu işlemi yapınız. Aksi takdirde takibe girecek olan borcunuzdan dolayı kara listeye alınacaksınızdır ve bu aşamadan sonra, 5 yıl kadar kredi kartı kullanamayacaksınız veya kredi çekemeyeceksiniz.

Konu ile ilgili sormak istediklerinizi yorum kısmı aracılığı ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz ve Kefilsiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar Düşük limitli ihtiyaç kredisi için bazı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir