Salı , Nisan 7 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / Halk Bankası Kredi Kartı Hesap Sorgulama

Halk Bankası Kredi Kartı Hesap SorgulamaKredi kartı günümüzde artık hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Yapılan işlemler bankaların sağladığı kolaylıklar ve kampanyalarla daha kullanılabilir bir hal almıştır. Artık neredeyse bütün işlemlerimizi kredi kartlarımızla hallederek hem cüzdanımızın gereksiz ağırlık yapmasından kurtuluyor hem de bankaların kampanyalarından yararlanarak harcadıkça para puan kazanabiliyor ve aldığımız ürünleri daha uzun taksitlendirebiliyor ve alış verişlerimizi daha rahat gerçekleştirebiliyoruz.

Kart İşlemlerime Nasıl Erişebilirim?

İnternet bankacılığı günümüzde ileri seviyede gelişmiş durumdadır. Artık işlemlerimizi internet bankacılığı ile çok daha rahat yapabilmekteyiz. Bilgisayarlarımızdan ya da mobil telefonlarımıza indirerek kullanabileceğimiz uygulamalardan faydalanarak erişebileceğimiz internet bankacılığına kart numaranız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra bilgilerinize rahatça ulaşabilirsiniz.

Hesap Sorgulama

Halkbank kredi kartı hesap sorgulama işlemlerini hesabınıza erişim sağladıktan sonra menümüzden ilgilendiğiniz seçeneklere tıklayarak gerekli bilgilerin içeriğine ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı işlemleri;

Sanal Kart Başvuru/Limit Değişikliği/Bilgi Görüntüleme
Kredi Kartı Şifre Üretme/Aktifleştirme/Eşitleme
Kredi Kartı işlemleri
Kart Bilgileri
Kredi Kartı Borç Ödeme
Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans
ParafPara İşlemleri
Otomatik Ödeme Talimatları/Değişikliği
Kredi Kartı Ekstre Başvurusu
Kredi Kartı İletişim Bilgileri Güncelleme
Karta Hesap Bağlama
Sonradan Taksitlendirme
ParafPara Transferi

Gibi işlemleri bu menüden seçerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi Kartınız üzerinden başka bir kart için başvuru yapabilir. Mevcut kartınızın limiti ile değişiklik talebinde bulunabilir ve detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Kredi kartı şifrenizi değiştirebilir, başka hesaplarınızla eşitleyebileceğiniz internet sitemizden kart bilgilerinize ulaşabilir. Mevcut limitinizi ve kullanılabilir limitinizi öğrenerek dönem sonu ekstrenizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Mevcut hesaplarınızdan kredi kartı hesabınıza para aktarabilirsiniz. Kredi kartınız üzerinden nakit avans ve taksitli nakit avans çekim işlemlerini parafpara transferlerini ve kredi kartınız ile ilgi kişisel bilgilerinizi internet bankacılığı sayesinde evinizden, iş yerinizden kısacası dilediğiniz yerden bilgisayarınızla, tabletinizle ya da telefonunuzla kolaylıkla halledebilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinden Halkban kredi kartı hesap sorgulama işlemleri artık çok daha basit bir hale geldi. İşlemlerinizi güvenli bir şekilde şubelerde onlarca sıra beklemeden rahatlıkla yapabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir