Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / Garanti Kredi Kartı Taksitlendirme

Garanti Kredi Kartı TaksitlendirmeGaranti Kredi Kartı Taksitlendirme

Tüketiciler tarafından son zamanda inanılmaz derecede kredi kartı kullanımı artmış ve hemen hemen herkesin bir kredi kartı mevcuttur. Hal böyle olunca bir çok kişinin kullandığı kredi kartını ödeyememe sorunları ortaya çıkmaktadır. Garanti kredi kartı borcunu ödeyemediğiniz zaman kredi notundan tutunda bütün banka siciliniz etkilenmekte ve olumsuzluklar sizin ihtiyaç kredisi bile çekememenize neden olmaktadır. Kredi kartı limitlerininde yüksek olması sonucunda kişiler kazandıklarından daha fazlasını borçlanmaktalar ve olmayan paralarını harcadıkları içinde kredi kartı borçlarını ödeyememektedirler.

Garanti kredi kartı taksitlendirme işlemi olarak yapmanız gereken bankanıza başvurmaktan ibarettir. Bu şekilde ödeyemediğiniz kredi kartı borçlarınızı 72 ay yapılandırma imkanı bulabileceksiniz. Garanti 72 ay yapılandırma yapmak istemiyorsanızda normal şartlar altında da kredi kartınızı yapılandırabilirsiniz. Toplam borcunuzun belli taksitlerle ekstrenize yansıması işlemidir.

Örneğin 5000 lira olan kredi kartı borcunuza belli oranda bir faiz oranı ile yapılandırma işlemi yaptığınız zaman, 5000 liralık bir mal veya hizmet almış gibi belirleyeceğiniz taksit tutarına göre her ay ekstrenize bu tutarın taksidi yansıyacaktır ve ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Taksitlendirme yaptığınız kredi kartı borcu sayesinde, bankalarda mevcut olan kredi siciliniz bozulmamış ve kredi notunuz düşmemiş olacaktır.

Kredi kartı taksitlendirme işlemi yapmanız sayesinde ödemekte güçlük çektiğiniz kredi kartı borcunuzu daha rahat bir şekilde ödemeye başlayacaksınız.

Kredi kartları, kullanmasını bilmeyen tüketicilerin başına inanılmaz dertler açmakta ve her ay binlerce kişinin evine haciz  gitmektedir. Kredi kartları cebinizde nakit olmadığı zaman illaki almanız gereken bir ürün veya hizmette kullanılmalıdır. Bu şekilde kullanım yapmadığınız kredi kartlarındaki borçlar katlanarak artmaktadır ve ilerki zamanlarda başınıza büyük işler açmaktadır.

Ödenmeyen Garanti kredi kartı borçları yüzünden, siciliniz bozulur ve takibe giren banka borcunuzdan sonra kara listeye alınırsınız ve bu noktadan sonra bütün sicilinizi temizleyene ve belli süre geçene kadar, hiçbir banka size ne kredi verecektir nede başka bir kredi kartı. Bu durumda yapabileceğiniz hiç birşey kalmayacak ve borç para bulmakta hatta ihtiyaçlarınızı karşılamakta güçlük çekeceksinizdir.

Kredi kartı borcu taksitlendirme konusunda tarafımıza ileteceğiniz her soruya cevap verilecek olup yorum kısmı aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir