Salı , Nisan 14 2020

Anasayfa / Bankalar / Garanti Bonus Parapuan Öğrenme

Garanti Bonus Parapuan ÖğrenmeHayatımızda büyük bir rol oynayan ve gün geçtikçe kullanımı artan en önemli şeylerden biri de banka ve kredi kartlarıdır. Her şey de olduğu gibi insanlar bunda da en iyi olanı seçmek ister. Tam bu sırada devreye ülkemizdeki önemli bankalar arasında üst sıralarda olan Garanti Bankası devreye giriyor.

Neden Garanti Bankası sorusuna gelirsek Garanti Bankası Bonus Cart sayesinde sadece harcamalarımızı ve ihtiyaçlarımızı kontrol altına almak kalmıyor aynı zamanda harcadıkça bonus kazanırsınız.

Garanti Bankası Bonus Cart Özellikleri:

250.000’i aşkın Bonus Program Ortağında yapacağınız tüm harcamalardan daha da fazla bonus kazanırsınız.

Bonus keyfini taksitli alışveriş rahatlığıyla çok daha kolay yaparsınız.
Tüm Paramatiklerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir, Paracart’ınızla yaptığınız para çekme, para yatırma gibi işlemleri Bonus’unuzla da rahatlıkla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Nakit paraya ihtiyacınız olduğu zamanlarda sabit taksitle ve uygun faiz oranıyla nakit avans çekebilirsiniz.

Peki, bonus nasıl kazanılır?

Türkiye’de ve yurtdışında yaptığınız tüm harcamalarınızda bonus kazanırsınız ama Bonus Cart ortağı olan firmalarda ise, gerek taksitli, gerekse tek ödemeli alışverişlerde çok daha fazla bonus kazanırsınız. Garanti Bonus Parapuan Öğrenme işlemini dönem içerisinde kazanılan bu bonusu Bonus Cart hesap özetinizin “Kazanılan bonus” alanından kontrol edebilirsiniz.1 bonus=1 TL. Biriken bonusunuzu, istediğiniz zaman istediğiniz Bonus Cart ortağı firmalarda “bedava” alışveriş için kullanabilirsiniz.
Kartınızın tipine göre biriken puanlarınızı göre daha rahat değerlendirebilirsiniz.

Bonus Business Kart: Bonus üye iş yerlerinde, Bonus Business Cart ile yaptığınız alışverişler size daha çok bonus kazandırmaktadır.
S&M Business Kart: Shop&Miles Business Cart ile yapacağınız tüm harcamalarda bedava mil kazanırsınız. Ayrıca Shop&Miles Business Cart, anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere extra mil kazanma imkânı bile sunmaktadır. Biriken tüm milleriniz; hem yurt içi, hem de yurt dışı seyahatleriniz için THY’den ücretsiz uçak bileti kazandırmaktadır.

Corporate Kart: Şirket Puan uygulamasıyla yaptığınız harcamalardan elde ettiğiniz puanlar hediye olarak dönüşmektedir. Garanti Business Cart’ınız veya Garanti Corporate Cart’ınız ile yaptığınız tüm alışveriş, sizin tarafınızdan belirlenen bir kartta Şirket Puan olarak birikmektedir. Bu puanlarla, Şirket Kartları Puan Kataloğundaki, özellikle iş yerinizdeki ihtiyaçlarınız düşünülerek belirlenen ürünlerden istediğinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bonus Sorgulama başlıklı makalemizde bonus sorgulama, garanti bankası ve garanti bonus hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir