Çarşamba , Nisan 8 2020

Anasayfa / Bankalar / Garanti Bankası Bonus Sorgulama

Garanti Bankası Bonus SorgulamaTürkiye’yi Bonus la tanıştıran ve Türk kredi kartı anlayışına yeni bir çığır açan Garanti Bankası’ nın gerçekleştirdiği ve müşterilerini adeta hediye yağmuruna tuttuğu bu anlayış bütününü Garanti Bonus sorgulama adı altında değerlendirecek ve sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Garanti Bankası, 1946 yılında, Ankara’da kurulmuştur. 109,3 milyar ABD Doları’na ulaşan sermaye büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Kurumsal, ticari, KOBİ, ödeme sistemleri, özel, bireysel ve yatırım bankacılığı dâhil bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösterirken yanınıza olmayı ihmal etmez. Garanti Bankası aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında kurduğu sayısız ortaklılığıyla entegre finansal hizmetler de verir.

2014 yılının ilk yarısı itibarıyla Garanti Bankasının yurt içinde 984, yurt dışında da birçok temsilciliği bulunur. Çok kanallı dağıtım ağıyla, üstün teknolojik altyapıları vardır. 4.000 Paramatik, ödüllü Çağrı Merkezi, mobil, internet ve sosyal platformlarda 19.000’den fazla çalışan, 12,6 milyondan fazla Garanti müşterisinin her türlü finansal ihtiyacına cevap vermek için çaba göstermektedir.

Garanti Bonus nedir?

Bonus Türkiye’de ve yurt dışında MasterCard / VISA / AmEx amblemi bulunan milyonlarca iş yerinden alışveriş yaptıkça kazandığınız ve kazandıkça yeniden harcadığınız Garanti bankasının sizler için sunduğu ve sizin de harcadıkça kazandığınız tek sistemdir.

Kazandığınız bonuslarınızı ister anında bedava alışveriş yapmak için kullanabilir, dilerseniz de biriktirip daha sonraki alışverişlerinizde topluca kullanma özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.

Ödemelerinizi daha rahat ve kolay yapmak istiyor musunuz? O zaman dilerseniz taksitle alışverişin tadını çıkarabilir, ya da taksit taksit ödemenin kolaylığını yaşarsınız bu sırada da bonuslarınız birikmeye ve siz de kazanmaya devam edersiniz.

Bonus Program Ortaklarından ekstra bonus kazanır ve sadece size sunulan ve sizin için hazırlanan özel promosyonlardan faydalanabilirsiniz.

Elbette ki Bonus’un farklılıkları sadece bonusla ve taksit imkânlarıyla sınırlı kalmıyor ve tükenmek bilmiyor. Bonus, yaşamınızın her anında, yaşamınızın her alanında sunduğu fırsat ve kampanyalarla sizinle olmaya devam ediyor. Eğlenirken, alışveriş yaparken, seyahatteyken, hatta fatura ödemelerinizi yaparken bile yanınızda ve yardımınız da… En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda ve zor zamanlarınızda yanınızda yine Bonus’u bulursunuz. Sayısız fırsatları ve geniş yelpazesiyle kazanmamak elde değil.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Hesap Ekstresi Öğrenme başlıklı makalemizde hesap ekstresi sorgulama ve vakıfbank hesap ekstresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir