Salı , Eylül 19 2017


Anasayfa / Genel / Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Kredi kartlarının vazgeçilmez olduğu günümüzde, bir çok kredi kartı bulunmakta ve bunlarında kendilerine göre özellikleri bulunmaktadır. Kampanyalarından tutunda alışveriş yapılacak yerlere kadar özellikleri bulunduğu gibi dokunmadan alışveriş yapabileceğiniz kredi kartları bile mevcuttur. Garanti Bankası Bonus kredi kartıda bu kartlar arasında en önemli ve en büyük paya sahip olan kredi kartıdır.

bonus kredi karti sorgulama

Özel bankalar arasında iyi konumda bulunan Garanti Bankası, tüketicilere sunmuş olduğu bonus kredi kartı ile oldukça isim yapmıştır ve milyonlarca kişinin cebinde hali hazırda bulunan bir bonus kredi kartı vardır. Bonus kredi kartının sunmuş olduğu hizmetlerden ve avantajlardan yararlanmak için Garanti Bankası’na Bonus kredi kartı başvurusu yapmanız gereklidir. Başvurunuzu bankanın internet şubesinden, 444 0 333 nolu telefonundan veya en yakın Garanti Bankası şubesinden yapabilirsiniz. Yapılacak olan Bonus kredi kartı başvurusundan sonra banka sizin sicilinizi inceleyecektir ve değerlendirme yapacaktır. Değerlendirme sonunda size olumlu yada olumsuz sonucu gerek cep telefonunuza mesaj göndererek gereksede sizi arayarak mutlaka bildirecektir. Bonus kredi kartı başvurusunun sonuçlanması için belli bir süre vardır. Bu süre içerisinde banka size geri dönüş yapmadıysa, başvuru esnasında ya eksik bilgi vermişsinizdir yada başka bir durum vardır. Bunun için Garanti Bankası Bonus kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz bonus kredi kartı başvurusunu sorgulamak için bir çok adım izleyebilirsiniz. Bunlardan ilki en yakın Garanti Bankası şubesine giderek yapmış olduğunuz başvuruyu sorgulamaktır. Banka yetkilisinin sizden isteyeceği ya kimlik numaranızdır yada başvuru esnasında size verilen referans numarasıdır. Bunlardan herhangi biri ile yapılacak olan kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması ile kartınızın durumunu öğrenebileceksinizdir.

Genelde tüketiciler banka şubesine giderek kredi kartı başvuru sonucu sorgulaması yapmamaktadırlar. En çok kullanılan yöntem olarak Garanti Bankası’nın telefon bankacılığı hizmet numarası olan 444 0333 nolu telefonu arayarak, müşteri hizmetlerinden veya sesli yanıt sisminden bonus kredi kartı başvuru sonucunu sorgulayabilir ve durumunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

İnternet kullanımınız varsa yapabileceğiniz en kolay yöntemlerden biriside bankanın internet sitesine giriş yaparak başvuru takibi bölümünden sizden istenen bilgileri girerek, kredi kartı başvurunuzu sorgulamakta olabilir.

Bu yöntemlerle öğreneceğiniz Bonus kredi kartı başvuru sonucunuz sayesinde yapmış olabileceğiniz hatalı işlemlerin hemen önüne geçerek, kartınızın çıkmasını beklerken bir aksilikle karşılaşmadan işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Kredi kartları isterseniz adresinizi gelir, istersenizde banka şubesinden teslim alabileceğiniz şekilde muhafaza edilir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

qnb finansbank

QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu Kredi kartı kullanımının son derece yaygınlaşması ve kişi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir