Cumartesi , Nisan 11 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / QNB Finansbank Kredi Kartı Hesap Dokümanı

QNB Finansbank Kredi Kartı Hesap DokümanıArtık internetten ve ya mobil cihazınızdaki uygulamalardan çok daha kolay bir şekilde hesap işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. QNB Finans bank ayrıcalıklarıyla bu işlemleri gerçekleştirmeniz çok daha kolaydır. QNB Finans bank internet şubesine giriş için yapmanız gereken sadece hesap kartınızın ve ya kredi kartınızın numarası ve şifresidir.

İnternet şubenizdeki işlemleri artık banka gitmeden çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemler sayesinde internet ve ya mobil cihazınızdaki uygulamadan hesap özetinize ve ya QNB Finans bank kredi kartı hesap dokümanına ulaşabilirsiniz. Bu sayede işlemleriniz çok daha iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Ve Faiz Bilgilendirmesi

Hesap özetinde belirtilen herhangi bir borunuzun son ödeme tarihine kadar ödendiğinde ve ya bir önceki döneminizden devreden herhangi bir borcunuz bulunmuyor ise alışverişinizden dolayı kaynaklanan herhangi bir ödemenize bir faiz işletilmez. Eğer önceki döneminizden devreden herhangi bir borcunuz bulunmaktaysa ve ya borcunuz bir kısmı ödendiği takdirde yeterli bakiye bulunmuyorsa bu kısım bir sonraki aya faiz olarak işletilmektedir.

Hesap kesim tarihine kadar herhangi bir ödeme yapmamanız ve ya eksik bir ödeme yapmanız koşulunda hesap kesim tarihinden ve son ödeme tarihinden itibaren devam eden alışveriş işlemleriniz için asgari için gecikme faizi kalan tutar içinse alışveriş faizi uygulanmaktadır.

Faize faiz uygulanmaz ve sadece anaparanız üzerinden faiz uygulanarak borcunuz bulunmaktadır. Hesap kesim tarihi hesap özetinin hazırlandığı tarih olup, son ödeme tarihide asgari ödemenizin ve ya dönem ödemenizin son ödeme günün olduğu tarihtir.

Güncel ödeme faizlerini isterseniz internet sitesinden isterseniz de hesap özetinin ön yüzünden öğrenebilirsiniz.

Asgari tutar ise son ödeme tarihinde ödemeniz gereken minimum tutardır.

Hesap özetinde ve internetten erişmekte olduğunuz faiz uygulamadı tamamen BSMV ve KKDF işlemlerinden hariç olarak uygulana bir faiz oranlarıdır. Faiz oranlarında istenilenin dışında herhangi bir değişiklik yapılması durumunda sizin elinizde olan ekstrenin ödeme tarihleri arasındaysa geçerli sayılmaktadır eğer sizin ödeme tarihleriniz arasında değilse bu işlemler sizin ekstrenize yanılsamamış olup bir sonraki dönem ödemenizdeki değişliklerle birlikte karşınıza gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir