Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Bankalar / Finansbank İnternet Bankacılığı

Finansbank İnternet BankacılığıFinansbank İnternet Bankacılığı

Finansbank internet bankacılığı işlemleri için ilk önce yapmanız gereken şey internet şifresi almaktır. Bunun için kart bilgileri ve kimlik bilgilerinizle beraber Finansbank şubesine giderek alabileceğiniz gibi, mobil bankacılık uygulaması ile ya da müşteri hizmetlerini arayarak da alabilmeniz mümkün. Peki internet bankacılığı güvenli midir? İnternet ortamında dolandırıcılık olayları yüzünden insanlar haliyle korkmaktadır. Bu anlamda bankalar çeşitli önlemler alınarak güvenliği artırmaktadır. Finansbank bankası da bu güvenlik çalışmaları ile çok güvenli bir sistem oluşturmayı başarmıştır. Eğer ki siz bir hatalı işlem yapmazsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız. Finansbank internet bankacılığı ile birçok işlem yapabilirsiniz. Bunlar; swift ve virman, EFT, havale işlemleri, kredi ve kredi kartı başvurusu, borsa, VİOP ve hisse senedi işlemleri, kart limiti artırma, kart borcunu ödeme, taksitlendirme, hesap özeti görüntüleme, sigorta ve emeklilik ürünleri alma gibi işlemleri yapabilirsiniz. Finansbank internet bankacılığı ülkemizde çok güvenilen bankalar arasındadır. Bütün internet bankacılıkları için mutlaka internet şifresi almak gerekir. Bunun için Finansbank şubesine giderek şifre almak istediğinizi söylediğinizde yardımcı olacaklardır. Bir de kolay bir yol olan internet üzerinden de şifrenizi alabilirsiniz. İnternet üzerinden şifre alabilmek için kartınızın numarası, kartın güvenlik kodu ve son kullanma tarihini girerek ardından da telefon numaranızı yazarak girin ve devam butonuna tıklayın. Size gelecek olan doğrulama kodu ile girişinizi tamamladığınızda şifrenizi almış olacaksınız.

Finansbank İnternet Bankacılığı ile Hangi İşlemler Yapılır?

İnternet bankacılığı ile yapılan işlemler aslında cep şubesi ile de yapılabilmektedir. Bu işlemler ise, bankadaki hesaplar hakkında hareketlere her zaman ve her yerde ulaşabilirsiniz. Farklı döviz ve hesap cinsindeki hesap açma ve hesap kapatma işlemi yapılabilir. Ek hesaplarınızda ki bilgileri görebilirsiniz. Hesaplarınız arasındaki para transferlerinizi 24 saat boyunca yapabilirsiniz. Fakat başka hesaba para transferi yaparken saat 17: 15’e kadar yapılabilir. Portföyünüzdeki yatırımlarınızı ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. VİOP ve hisse senedi, repo, bono, tahvil, fon, döviz işlemleri yapılabilir. Kredi kartının ekstre bilgileri ve harcama hareketleri görülebilir. Kredi başvurusu yapılarak kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kartının limiti arttırılabilir. Finansbank internet bankacılığı ile yeni kredi kartı da isteyebilirsiniz. Faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verilerek ödemelerinden kurtulabilirsiniz. Cep telefonunuza TL de yükleyebilirsiniz. Farklı kredi başvurularında bulunabilirsiniz. Borç ödeme planlamalarınızı görebilir, kredi borçlarınızı ödeyebilirsiniz. E-devlet kapısına buradan giriş yapabilirsiniz. Finansbank internet şubesine girdiğinizde e-devlet kapısına tıklayarak e-devlet kapısına giriş yapmış olursunuz. Buradan dava dosyanızı görebilir, aile hekiminizi, SGK hizmet dökümü, askerlik, araç belgesini sorgulama, IMEI kaydetme işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunlar için ücret ödemezsiniz. Şifrenizi alırken sıra beklemezsiniz. Tek gereken şey şifrenizdir. İstediğiniz yerden ve istediğiniz zamanda erişim sağlarsınız. Finansbank internet bankacılığı ayrıcalığından faydalanmak için mutlaka Finansbank şubesine gidebilirsiniz ya da internet üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde İpotek Karşılığı Kredi, Kefilsiz Kredi ve kredi çekmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir