Cumartesi , Nisan 4 2020

Anasayfa / Bankalar / Finansbank Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Finansbank Hoşgeldin Faizi HesaplamaFinansbank Hoşgeldin Faizi Hesaplama

Çift Sarılı Hesap Hoşgeldin Faizi’nden nasıl faydalanabilirsiniz?

Hoşgeldin Faizinden bir sefer ve ilk faiz kazandığınız hesap üzerinden faydalanabilirsiniz. Belirtilmiş olan faiz oranı yıllık basit faiz oranıdır. Avantajlı hoşgeldin faiz oranı hesabınızda alt limit tutarı dışındaki 10 bin ve 250 bin TL/USD/EUR arası bakiye bulunan günler için geçerli olmaktadır. Hesapta alt limit tutarı üzerinde bakiye bulundurulan ilk günde geçerli olan faizi oranı, ilk hesap açılış tarihinden itibaren 45 gün süre ile uygulanır. Hesap bakiyenizin 10 bin ve 250 bin TL/USD/EUR’nun altında veya üstünde olduğu günlerde hesabınıza standart Çift Sarılı Hesap gecelik faiz oranı uygulanmaktadır. Finansbank hoşgeldin faizi hesaplama döviz cinsine göre farklılık gösterir.

Finansbank Çift Sarılı Hesap Hoşgeldin Faizi Oranları

Türk Lirası = %11,5

Dolar = %3,00

Euro= %1,00

Çift Sarılı Hesap Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çift Sarılı Hesap, vadesiz hesabın avantajları ile vadeli hesabın kazancı birleştirerek hayatınızı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır. Vade endişesi yaşamadan avantajlı faiz oranlarıyla kazanarak, kazancınızı günlük olarak hemen alacaksınız. Hesabınızı TL, EUR veya USD döviz cinsinden açtırabilirsiniz. Gün içerisinde de para çekebilir veya yatırabilirsiniz. EFT/Havale işlemlerini çok rahat gerçekleştirebilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Düzenli ödeme ya da otomatik ödeme talimatı verebilir ayrıca hesabınıza ek hesap limiti de tanımlatabilirsiniz. Hesap açılışında alt limit bulunmamaktadır. Finansbank Hoşgeldin Faizi Hesaplama için hesapta bulunan miktara, seçmiş bulunduğunuz  para birimi ile çifte sarılı hesabın müşteriye ilk kez tanımlanma tarihine göre banka tarafından serbestçe belirlenir.

Tüm hesap açma ve hesap kapatma işlemlerinizi Finansbank şubeleri aracılığı ile dilerseniz 0850 222 0 900 numaralı telefon bankacılığı veya Finansbank internet bankacılığından yapabilirsiniz. Hesabınızdan 3 ayda bir 38,25 TL hesap işletim ücreti kesilecektir. Bankada yalnızca döviz hesabınızın bulunması ya da TL hesabınızın bakiyesinin yetersiz olması durumunda da döviz tevdiat hesabınızdan 38,25 TL karşılığı döviz tutarı kesilecektir. Hesaplama kesintinin yapılacağı gün geçerli olan Finansbank döviz alış kuru kullanılarak yapılacaktır.

Finansbank hoşgeldin faiz oranı ilk hesap açılışından itibaren 45 gün boyunca geçerlidir. Fakat hoşgeldin faizinden faydalanabilmek için mevcut mevduatınızın belirlediğiniz alt limit haricinde maksimum 250 bin TL/Euro/Dolar tutarında olması gerekmektedir. Hoşgeldin faizinden TL, Euro ve Dolar hesapları için her bir döviz cinsi için bir kez faydalanırsınız. Finansbank hoşgeldin faizinden yararlanmak için mevduatınız alt limit hariç maksimum 250 bin TL/Euro/Dolar olması şarttır. Çift Sarılı Hesaba dilediğinizde para ekleyebilir, dilediğiniz zaman da para çekebilirsiniz. Hiçbir faiz kaybı yaşamazsınız. Finansbank Hoşgeldin Faizi Hesaplama için Finansbank internet şubesinin sayfasına girerek çifte sarılı hesap sayfasında yer alan bilgileri okuyarak ayrıca hesaplama araçları bölümünü tıklayarak açılan sayfada döviz cinsini, alt limit, mevduat tutarı, vade gibi sizden istenen bilgileri doldurup Finansbank hoşgeldin faizi hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İş Bankası Borç Transferi Kredisi başlıklı makalemizde borç transferi iş bankası, iş bankası 72 ay yapılandırma ve iş bankası kredi yapılandırması hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir