Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Fibabanka Kredi Başvurusu

Fibabanka Kredi BaşvurusuFibabanka Kredi Başvurusu

Türkiye’de ki bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapan Fibabanka, günden güne büyüyerek devam etmektedir. Fibabanka tatil, öğrenim, evlilik, ev yenileme, ev alma, sağlık gibi her ihtiyacınızı karşılayacak kredi olanakları sunmaktadır. Fibabanka kredi başvurusu başlıklı yazımıza ilk önce kredi başvurusunun nasıl yapılacağına bakalım. Türkiye’de şimdilik 62 şubesi bulunan Fibabanka, ilerleyen zamanlarda şube sayısını daha çoğaltacağa benzer. Uygun kredi koşulları sayesinde oldukça talep gören bir banka olmuştur. Fibabanka kredi imkanlarından faydalanmak için yalnızca banka şubesinden ya da web üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Şu anda SMS ve telefonla başvuru seçeneği yoktur. Fakat internet üzerinden başvuru yapmak isteyenler, çok rahat bir şekilde işlem yapabilirler. Fibabanka’nın resmi internet sayfası üzerinden giriş yaparak karşınıza çıkan ekranda ilgili yerleri doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Girmeniz gereken bilgiler ise, TC numaranız, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz ve cep telefonu numaranız. Tüm bilgilerinizi düzgün ve eksiksiz şekilde girdikten sonra, başvurunuz onaylanırsa ön onay mesajı gelecektir. Telefonunuz mutlaka yanınızda bulunsun. Çünkü gelen onay kodunu girmeniz gerekecek. Bir de Fibabanka şubesi olmayan yerlerden başvuru kabul etmemektedir. Bunu dikkate alarak başvuru yapınız.

Fibabanka Kredi Başvurusu İçin İstenen Belgeler

Fibabanka kredi başvurusu için istenen belgeler ise şunlardır. Nüfus cüzdanı (pasaport veya sürücü belgesi), gelir belgenizin aslı, son üç aya ait bir fatura, bordrolu çalışan iseniz maaş bordrosu, maaş bordrosu yoksa şirketi imza sirküleri ve son ayın maaş yazısı, emekli vatandaşlar için maaşı hangi bankaya yatıyorsa o bankanın hesabı veya maaşını gösteren bir yazı, serbest meslek çalışanları için şirket kuruluşunu ve değişikliklerin gösterildiği ticari sicil gazete, sicil belgesi ya da faaliyet belgesi, vergi levhası, son 3 yıllık gelir ve bilanço tablosu, son dönemin vergi ödendi makbuzu istenmektedir. Fibabanka’nın PTT müşterilerine yani maaşını buradan alanlara, PTT çalışanlarına özel kampanyaları da vardır. 30 bin TL’ye kadar ve 48 ay vade seçeneği ile kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredilerden kredi tahsis ücreti alınmaz. PTT şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Kredi ödemelerini de PTT’den yapabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Çeşitleri

İhtiyaç kredilerinde 48 ay vade, konut kredilerinde 120 ay vade sunmakta ve sıfır ve ikinci el araçlar de kredi vermektedir. Ayrıca Fibabanka kredi başvurusunda bulunurken birden fazla kredi seçeneği olduğunu da unutmayın. Bunlar, tatil kredisi, bahar kredisi, yıldız kredi, ihtiyaç kredisi, masraf yok kredisi, PTT kredisi, konut kredisi, araç kredisidir. Tatil kredisinde faiz oranı %1.19, masraf yok kredide faiz oranı %1.54, bahar kredisinde faiz oranı %1.24 ve ihtiyaç kredisinde %1.29’dur. Örnek vermek gerekirse, 3 bin TL’lik bir krediyi 12 ay vade ile çektiniz. %1.19 faiz oranı, 15 TL kredi tahsis ücreti ve aylık ödemesi ise 273 TL’dir. Yaklaşık olarak sigorta masrafı 45 TL’dir. Toplam geri ödemeniz 3 bin 356 TL olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir