Pazar , Nisan 5 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / Fenerbahçe WorldCard Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fenerbahçe WorldCard Başvurusu Nasıl Yapılır?Fenerbahçe WorldCard Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok banka müşterilerine özel fırsatlar sunarken aynı zamanda bazı takımlarla anlaşma yaparak hem taraftarın hem de takımın kazanmasına yardımcı olur. Biz de size bu yazımızda Fenerbahçe taraftarı için özel olarak hazırlanan Fenerbahçe WorldCard başvurusu nasıl yapılır? Fenerbahçe WorldCard ‘in avantajları nelerdir ? gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Fenerbahçe WorldCard Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankasının bir hizmeti olan Fenerbahçe WorldCard başvurusu için banka şubeleri ,internet bankacılığı gibi kanalları kullanabilirsiniz. Normal kredi kartına başvuru yaparken istenen belgeler Fenerbahçe WorldCard başvurusu için de geçerlidir. Bu bağlamda istenen belgeler aşağıdaki gibidir.

Kimlik fotokopisi,

Gelir Belgesi,

İkametgah belgesi,

Üzerinize kayıtlı su, elektrik veya telefon faturası örneği.

Fenerbahçe WorldCard kendi arasında kart Gold ve kart Platinum olarak ikiye ayrılmaktadır bu kartın sunduğu ayrıcalıklar birbirinden farklıdır. Fenerbahçe World Gold kartı ayrıcalıkları Fenerium mağazalarındaki ürünlerden yüzde 5 indirim kazandırmaktadır.Ayrıca Fenerbahçe Ilgaz sosyal tesislerine giriş imkanı da sağlamaktadır.

Fenerbahçe platinyum kart ayrıcalıkları ise Fenerium mağazalarında yüzde 10 indirim ve Ilgaz Sosyal Tesislerinde hem giriş imkanı hem de Fitness ve yüzme havuzuna kayıtlarda yüzde 10 indirim sağlamaktadır.

Bütün Fenerbahçe WorldCard ayrıcalıkları ise şu şekildedir;

Şükrü Saraçoğlu’nda oynanacak amaçlar için önceden bilet alma imkanı.

Fenerbahçe ait sosyal medya hesaplarından yapılan hediye çekilişlerine katılma imkanı,

Fenerbahçe basketbol takımının yapmış olduğu maçlardan yine öncelikli bilet alma imkanı,

Özel günlerde indirim imkanı,

Adınıza ve soyadınızaait uzantılı fenerbahce.com.tr adresinden bağlantı adı alabilme imkanı. ( aliöz.fenerbahçe.com.tr gibi )

Fenerbahçe World Kart ile yaptığınız tüm alışverişler karşılığında Fenerbahçe spor kulübüne katkı sağlamış olursunuz. Kart başvurularında bu durumlarda bağış bedeli olarak geçmektedir. Eğer sizde takımınıza destek olmak istiyorsanız hemen bir Yapı Kredi Bankası şubesine giderek ya da Yapı Kredi internet bankacılığını ziyaret ederek Fenerbahçe World karta sahip olabilirsiniz.

Fenerbahçe WorldCard ile yaptığınız alışverişler alıveriş güvencesi altındadır. Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda alışveriş güvencesinden yararlanabilirsiniz.

Fenerbahçe WorldCard kart dünyası hem taraftara hem de kulübe katkı sağlarken aynı zamanda World dünyasının diğer ayrıcalıklarından da yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir