Pazartesi , Nisan 6 2020

Anasayfa / Bankalar / En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren BankalarEn Kolay Kredi Veren Bankalar

İçinde bulunduğumuz yıllarda bankacılık sektöründe çok büyük gelişmeler yaşanmaya başlandı. Özellikle de teknoloji anlamında hemen hemen bütün bankalar, işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılmasını sağlayarak müşterilerin işlerini kolaylaştırmaktalar. En kolay kredi veren bankalar yazımızda öncelikle bankaların bu özelliklerine değinmekte fayda var. İnternet bankacılığı ile müşterisi olduğunuz bankanın resmi internet sayfası üzerinden para çekme haricindeki bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz. Faturalarınızı yatırabilir, kredi veya kredi kartı işlemlerinizi, hesaplarınızı kontrol edebilir ve taksitlerinizi ödeyebilir, yatırım hesabı açabilir, hisse senedi alım satımı yapabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. SMS bankacılığı ile kredi talebinde bulunabilirsiniz. Sadece bankanızın SMS numarasına mesaj atarak yapabileceğiniz kolay bir işlemdir. Hangi bankaya başvuruda bulunursanız bulunun, kredi verirken sizin bazı koşullara uymanız gerekir. Bunlardan belki de en önemlisi kredi notudur. Kredi notu düşükse ve kredi siciliniz kötüyse kredi almanız gerçekten de zor olacaktır. Fakat bütün koşullara uygunsanız çok rahat bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Şimdi de en kolay kredi veren bankalara bakalım.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Listesi

Akbank: Gelir belgeniz olmasa dahi kredi çekebileceğiniz bir bankadır. 4425’e mesaj atarak, banka şubesine giderek ve ATM ile kredi başvurunda bulunabilirsiniz. SMS ile başvuru yaptığınızda kredi onayınız cebinize gelir ve sonrasında bankaya giderek kredinizi alabilirsiniz.

İş Bankası: Gelir belgesiz, kefilsiz olarak kredi başvurunuzu SMS ile internet üzerinden ve bankanın herhangi bir şubesine giderek kredi çekebilirsiniz.

Garanti Bankası: Eğer Garanti Bankası internet ve cep bankacılığı kullanıyorsanız kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Maaşlarını Garanti Bankasından çekmeyen müşteriler için internet ya da cep şubesinde çekebileceği üst limit 25 bin TL’dir.

QNB Finansbank: Yine dosya masrafsız, gelir belgesiz ve kefilsiz kredi vermektedir. En çok tercih edilen bankalar arasındadır.

Odeabank: Hızlı bir yükselişe sahip olan banka son zamanlarda çok tercih edilen bir banka olmaktadır. Kredi imkanları oldukça geniştir.

Denizbank: en kolay kredi veren bankalardan biri olan Denizbank, 5 bin TL ile 30 bin TL arasında kredi imkanı sunmaktadır. Kefilsiz, dosya masrafsız olarak kredi çekebileceğiniz gibi internet üzerinden ve banka şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank: Yabancı sermayeli bir banka olan ING Bank, müşteri potansiyelini oldukça arttırmıştır. Hem düşük faizli hem de çok uygun kredi seçenekleri bulunmaktadır.

HSBC: Uygun ödeme seçenekleri ve düşük faiz oranları ile öğrenciler tarafından çokça kullanılmaktadır.

Şekerbank: Yine kolay kredi veren bir bankadır. Özellikle de müşterisi iseniz birçok avantaja sahipsiniz. Müşterisi değilseniz bile hemen bir hesap açtırabilirsiniz.

TEB: Birden fazla kredi çeşidi bulunan banka, aynı zamanda SMS ile ve internet üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Pratik kredi başvuru üst limiti 12 bin 500 TL’dir. TEB hesap makinesi ile çekeceğiniz krediyi hesaplayabilirsiniz. Müşteri değilseniz dahi başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde İpotek Karşılığı Kredi, Kefilsiz Kredi ve kredi çekmek hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 ya Varan Mevduat Faiz Oranları

icindekiler1 ODEABANK Oksijen Hesap ile %26 Faiz Oranı1.1 ODEABANK Oksijen Hesap Özellikleri Nelerdir?2 ODEABANK Oksijen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir