Pazartesi , Nisan 13 2020

Anasayfa / Kredi Kartları / En İyi Kredi Kartı 2017

En İyi Kredi Kartı 2017En İyi Kredi Kartı 2017

Kredi kartları tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılama adına bir çok avantajlar sunmaktadır. Gerek kazanan chip paralar gerekse para puanlar her ne kadar alışverişe itsede, tüketiciye karda sağlayabilmektedir. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerdeki taksit yapmatırabilmede kullanımını cazip hale getirmektedir. Kredi kartları her ne kadar gelişi güzel olarak alınsada, bir çok kişi kredi kartının özelliklerine ve avantajlarına bakarak en iyi kredi kartı 2017 için hangisidir buna bakarak, kartlar arasında eleme yapıp almaktadır.

Her bankanın sunmuş olduğu birden fazla kredi kartı çeşidi vardır. Her kartın farklı özellikleri vardır. Siz en iyi kart hangisidir bunu bularak en kullanışlı ve avantajlı kartın hangisi olduğunu bulmanız gereklidir. Çünkü bankalara bıraktığınız zaman bütün kartlardan size vermeye çalışacaktır. Tek bir kredi kartınız aslında size alışveriş imkanıda sunar, taksit imkanıda. Yanlız bazılarında özel olarak ekstra taksit yapma imkanı vardır ve fazladan para puan kazanma imkanınız vardır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı

Garanti Bankası tarafından sunulmakta olan Bonus Kredi Kartı, ülkemiz genelinde en çok kullanılan kredi kartlarından biridir. Kartın bonus kazanma özelliği ile akaryakıt alımlarınızda, giyim alışverişlerinizde bonus kazanma fırsatı sunmaktadır. Süpriz indirimler, bedava alışverişler, uçuş mili, size özel tasarımlardan Garanti Bonus Kart ile yararlanmanız mümkündür. En geniş mağza anlaşma sistemi sayesinde hemen hemen her yerde fazla taksit imkanından yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Maximum kredi karti

Ülkemiz genelinde bir diğer fazla kullanılan kredi kartıda, İş Bankası Maximum kredi kartıdır. Bu kartın en çok kullanılan yerleri arasında sinemalar gelmektedir. Sinemalarda özel indirimler ve ekstra hediyeler kazanmak için tüketiciler sinema biletlerini Maximum kredi kartıyla almaktadırlar. Kartın diğer önemli özelliklerinden biriside, saraylara, kalelere, müzelere girişlerde kullanılabiliyor olmasıdır.

Milyonlarca üye işyerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınızda 12 taksit yapma imkanınız bulunmaktadır. 08507240724 Numarasından ayrıntılı kart bilgilerini alabilirsiniz. Diğer bir çok avantajı öğrenmek isterseniz, en yakın İş Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Ülkemiz genelinde belirtmek isterim ki birden fazla kredi kartı çeşidi vardır. Siz bunlardan hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz, ilk önce alacak olduğunuz kartı ne amaçla kullanacağınızı belirlemenizdir. Kullanım amacınızı birden fazla olarak belirlediyseniz, tutar bakımından en fazla harcamayı hangi ihtiyacınıza yapacaksanız bunu ikinci kriteriniz olarak belirleyin. Ardından bu belirleyeceğiniz gereksinimlerinize ve harcama tutarlarınıza bağlı olarak size en uygun kredi kartını alınız. Bu sayede uzun yıllar kullanarak, bir çok ekstre ödeyeceğiniz en iyi kredi kartını seçmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir