Çarşamba , Ekim 31 2018

Anasayfa / Haberler / Emekliye Ayda 101 Liraya En Uygun Tatil İmkanı

Emekliye Ayda 101 Liraya En Uygun Tatil İmkanıEmekliye Ayda 101 Liraya En Uygun Tatil İmkanı

Tatil imkanı olmayan emekliler için Türkiye Emekliler Derneği, girişimde bulunarak imzaladıkları protokoller emekli olan kişilere en uygun tatil imkanı sunuyor. İlk başvuru yapanların Alanya’ya tatil yapacakları yere ulaşmaları ile büyük heyecan yaşandı. Emekli olan kişilerin ayda 101 lira ödeyerek toplanda herşey dahil 555 lira gibi bir rakamla tatil yapmalarının imkanı doğmuş oldu.

TÜED, bu imkanı emeklilere sunabilmek adına, özel bir havayolu şirketi ve turizm firmasıyla imzaladıkları protokol ile emekliye uygun fiyatlarla tatil imkanı sundu. En uygun tatil yapma imkanını yakalayan 20 emekli, Gazipaşa Alanya Havalimanı’na iniş yaparak Alanya’ya ulaştılar. Havalimanında emeklileri Dernek Genel Başkanı Sayın Kazım Ergün ve turizm acentesi sahibi olan Çiğdem Taşer karşıladılar.

TÜED’in özel bir havayolu şirketi ve turizm firması ile imzaladığı protokolle uygun fiyatlarla tatil imkanına kavuşan 20 emekli Gazipaşa Alanya Havalimanı üzerinden Alanya’ya geldi. Emekliler, Gazipaşa Havalimanı’nda Dernek Genel Başkanı Kazım Ergün ve turizm acentesi sahibi Çiğdem Taşar tarafından karşılandı.

Ülkemizin güzelliklerini emeklilerinde görmesi, tatil yapması gerekliliğini belirten TÜED Genel Başkanı Ergün; “Uygun şartlarda, taksitlerle tatilin ödemesinin yapılması imkanı ortaya çıktı.” dedi. Emeklilerin uçakla gittikleri ve transferlerinin dahi gerçekleştirildiği belirtildi.

Emekliye Ayda 101 Liraya Tatil İmkanı

Projenin koordinatörlüğünü yapan, turizm acentesinin sahibi olan Çiğdem Taşar: “Emeklilerimiz sürekli doktor kontrolünde olacaklar. Kalp rahatsızlığı veya tansiyon rahatsızlığı olan misafirlerimiz mutlaka kontrol altında olacaklar. “2017 yılı boyunca 960 bin üyesi bulunan TÜED’in 100 bin emeklisini tatile getirmeyi hedefliyoruz.” açıklamalarında bulunan sayın Taşer, 4 gece 5 günden oluşmakta olan emekli tatil paketinin toplam bedelinin 555 lira olduğunu ve 5 taksit imkanıylada ödemesini gerçekleştirebildiklerini belirttiler.

Emekliler için sunulan bu uygun tatil imkanına olan talebin artmasıyla birlikte eminimki yeni protokoller imzalanacak ve daha uygun fırsatlarla, avrupadaki emekliler gibi bizim emeklilerimizde dünyayı gezme fırsatını bulacaklardır.

Bir önceki yazımız olan Büyükanneye Çocuk Bakım Parasında Sağlık Raporu Alamıyorum başlıklı makalemizde büyük anne sağlık raporu, büyükanne çocuk bakım parası şartları ve büyükanne sağlık raporu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

İmar Barışı ( İmar Affı 2018 ) Başvuruları Başladı

8 Haziran Cuma günü İmar Barışı başvuruları başladı. Bu yazımızda imar affı (imar barışı) başvurularını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir