Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / Citibank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Citibank Kredi Kartı Borç SorgulamaTeknolojik gelişmelerin hayatımızın seyrini değiştirdiği gözle görülür bir gerçektir. İşte bu noktalardan biri ile daha karşılaşıyoruz. Gündelik hayatımızda bizlere birçok konuda yardım eden internet sayesinde Citibank kredi kartı borç sorgulama işlemini gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik bunu dilerseniz telefonunuzdan dilerseniz bilgisayarınızdan yapabileceksiniz.

Hangi Avantajlara Sahip Olacaksınız?

  • Bahsi geçen hizmetin sağlayacağı ilk avantaj dilediğiniz zaman borcunuzu öğrenebilmenizdir. İnternet bağlantınızın olması şartı ile telefon, bilgisayar gibi akıllı cihazlardan kolay bir şekilde borcunuzu öğrenebilirsiniz. Bu sayede her an hesabınızı ve borcunuzu kontrol ve takip edebilirsiniz.
  • Banka şubesi ya da ATM sizlere çok yakın olsa da gider gitmez işlemimizi yaptıramayabiliyoruz. Çünkü artan nüfusun getirdiği bir dezavantajdır ki sıra bekliyoruz. Online işlemlerde böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Sanal platform üzerinden olduğu için herkes dilediği an dilediği yerden sistemi kullanabilir.
  • Vakit nakittir. Şu günlerde çok daha iyi farkına varıyoruz ki vaktimiz değerli. Banka şubelerinde ve ATM’lerde kuyruklar beklemekle vakit kaybetmeyin, internet üzerinden borcunuzu ödeyin. Çünkü bahsi geçen işlem 5 dakika bile sürmüyor. Hal böyle olunca zamandan bir hayli tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Nasıl Kullanılıyor?

İşlemi yapacağınız web sitesine girdikten sonra sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde vermeniz gerekiyor. Unutmayınız ki bu bilgiler görüntülemek istediğiniz hesabın size ait olup olmadığına kanaat getirmek için istenilmektedir. Bilgilere gelecek olursak, bankaya kayıtlı cep numarası (SMS doğrulaması için), kart numarası, son kullanma tarihi ve kart şifresi istenecektir. Bu bilgileri verdikten sonra borcunuzu öğrenebileceksiniz. Bazı platformlarda ödeme de yapılabilmektedir. Bilhassa bankaların nezdinde açılan web siteleri ödemeye müsaittirler.

Borçlarınızı Takip Edin, Aksatmayın

Her geçen gün banka mağdurları sayısında bir artış söz konusu. Bu artışın birçok sebebi var muhakkak fakat önemli bir sebebi kontrol ve takip edilmeyen borçlardır. Zira borç takibi bu kadar önemliyken, aksatmak doğru olmayacaktır. Her an banka şubelerine ya da ATM’lere gidemeyeceğiniz gerçeği göz önüne alınırsa online bankacılık bir hayli doğru tercih olacaktır. Siz de borcunuzu dilediğiniz yerden, dilediğiniz an takip etmek istiyorsanız Citibank kredi kartı borç sorgulama işlemini internet üzerinden gerçekleştirin.

Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kredi Kartı Borç Sorgulama başlıklı makalemizde kredi kartı borcu, şekerbank ve Şekerbank internet bankacılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir