Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Kredi Kartları / CardFinans Limit Arttırma

CardFinans Limit ArttırmaCardFinans Limit Arttırma

Hemen hemen herkes kredi kartı kullanmaktadır. Kredi kartları günümüzde sunmuş oldukları taksitli alışveriş imkânı ile ve puan biriktirme gibi özellikleri ile kişilerin dikkatini çekmektedir. 18 yaşından büyük olan ve gelirini belgeleyen herkes kredi kartı kullanma hakkına sahip olmaktadır. Bunların yanı sıra kredi notunuz da kredi kartı başvurusu sırasında dikkat edilen bir husustur.

Birçok banka gibi QNB Finansbank da müşterilerine Card Finans adı altında kredi kartı kullanma imkânını sunmaktadır. Card Finans kredi kartı başvurusu başlangıçta belirli bir limit ile çıkmaktadır. Card Finans limitini belirleyen asıl olarak sizin aylık net gelirinizdir. Card Finans limiti yasal limit sınırı olarak iki yıl aylık ortalama net gelirinizin 2 katını , sonraki aylarda ise aylık gelirinizin 4 katını geçemez.

İki tip limit vardır. Standart limit ve acil limit. Card Finans standart limit yurt içi ve yurt dışı alışveriş ve nakit çekimlerinde kullanabileceğiniz limittir. Acil limit ise standart limit ve ek limitin toplamından oluşur. Ek limit hastahane harcamaları, otomatik ödeme talimatları ,Card Finans Ekstre Güvencesi sigorta prim ödemelerinden oluşur. Ek limit başvuru yapan müşterinin durumuna göre banka tarafından verilmektedir.

CardFinans Limit Arttırma Nasıl Yapılır?

CardFinans limit arttırma işlemini internet bankacılığından, çağrı merkezlerinden ya da SMS yoluyla yapabilirsiniz. SMS yolu ile limit arttırmak için LIMIT boşluk 2273’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Banka limit aşımı yapıp yapmadığınızı kontrol edip limit arttırma talebinizi kabul etmek yada reddetmek konusunda serbesttir.

Card Finans Kredi Kartı Limiti Nerden Öğrenebilirsiniz?

CardFinans limitiminizi;

Çağrı merkezlerinden,

Çağrı merkezlerinin sesli yanıt sisteminden

Atm’lerden

İnternet bankacılığından

www.finansbank.com.tr kart işlemleri menüsünden ya da cep telefonu şubesinden öğrenebileceğiniz gibi aylık kredi kartı hesap özetinden de görebilirsiniz.

Bunların haricinde periyodik limit arttırım sistemi de mevcuttur. Kredi kartı limitinizin sürekli izlenmesi ile limit arttırma talebi için 15 gün öncesinden size CardFinans limit arttırım başvurusu yapıp yapmayacağınıza dair bilgi verilir. Böylece CardFinas limitinizi arttırma imkanı size belli aralıklarla sunulur.

Kredi kartı limit arttırma imkanı bankaların düzenli ödeme yapan müşterilerine her zaman sunduğu bir imkândır.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank 2273 SMS Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizde 2273 kredi kartı başvurusu, en avantajlı finansbank kartı ve finansbank 2273 kart başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

KREDİ KARTI LİMİTİ

Kredi kartı limiti 2014 yılından bu yana kaç adet kredi kartınız olduğuna bakılmaksızın limit tanımlanması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir