Çarşamba , Nisan 15 2020

Anasayfa / Krediler / Borç Transfer Kredisi 2017

Borç Transfer Kredisi 2017Borç Transfer Kredisi 2017

Günümüzde hemen hemen herkes kredi kartı ya da banka kredisi kullanmaktadır. Birçok kişinin birden fazla bankadan kredi kullanması hali ile her bankaya borç yapmasına ve bu borçları takip edememesine sebep olmuştur. Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu yaptığı bir değişiklik ile kişileri ve bankaları rahatlatacak bir uygulamaya geçilmiştir. Bu uygulama ile kişiler artık borçlarını tek bir banka çatısı altında toplanabilmektedir. Ama önce bankalara olan borçların ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple bankalar borç transfer kredisi adı altında kredi kullanma imkânını sunmaktadır. Borç transfer kredisi için borcunuzu toplamak istediğiniz bankaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Sizlere örnek birkaç bankanın borç transfer kredisi hakkında bilgi vererek karar almanıza yardımcı olmaya çalışalım.

Finansbank Borç Transfer Kredisi

Diğer bankalardan kullanmış olduğunuz ihtiyaç ,taşıt ve kredi kartı borcunu borç transferi ile bankaya taşımak mümkün. Konut kredisi ve QNB Finansbank ‘a olan kredi borçları ise borç transfer kredisi dışındadır. Borç transfer kredisi 48 ay vade ve %1,15 faiz oranı ile sunulmaktadır. Borcunuzun bir kısmını değil tamamını borç transfer kredisi ile yeni bankaya taşımak gerekmektedir.

Finansbank borç transfer kredisine SMS yolu ve banka şubeleri aracılığı ile başvurabilirsiniz. Borç transfer kredisi başvurusu için gerekli belgeler ise ;

Kimlik belgesi,

Gelir Belgesi,

Adrese dayalı kayıt sistemine göre adınıza düzenlenmiş su,elektrik ya da telefon faturası.

Şekerbank Borç Transfer Kredisi

2015 yılı ile hayatımıza giren borç transfer kredisi ile ilgili Şekerbank da kampanya düzenlemiştir. Diğer bankalara olan kredi borçlarınızı Şekerbank borç transfer kredisi kullanarak kapatabilir tüm borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz.

Şekerbank borç transfer kredisi faiz oranları %1,44 oranında seyrederken vade süresi ise 48 aya kadar çıkmaktadır. Bankaya borç transfer kredisi başvurusu yapmak için banka şubesine gelebilir, internet ve SMS ile ön başvuru yapabilirsiniz.

Borç transfer kredisi kullanmak borçlarınızı tek çatı altında toplamak kendi yararınıza olacaktır. Özellikle birden fazla bankaya kredi borcu olan kişiler bankaların gözünde güvenilmez bir müşteri profili çizmektedir. Tabiki borcunu zamanında ödeyen müşteriler hariç. Borcunuzu zamanında ödememeniz halinde ise kredi notunuzun düşeceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Masrafsız Kredi başlıklı makalemizde en az masraflı kredi, en düşük masraflı kredi ve masrafsız kredi akbank hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir