Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Bireysel Kredi

Bireysel KrediBireysel İhtiyaç Kredisi

İnsanlar günümüz koşullarında daha çok paraya ve dolayısıyla kredilere ihtiyaç duymaktadır. Bankaların birbirinden farklı kampanyalarla kendilerine müşteri çekmeleri gayet doğaldır. Bugünkü yazımızda bireysel kredi veren bankalara bakacağız.

Bireysel Kredi Veren Bankalar

Halkbank: isterseniz uygun faizli, isterseniz masrafsız kredinizi ve ihtiyaç kredisini hemen kullanabilirsiniz. Kredi 2017’ye başvuru yapmak için kredi, TC no, gelir bilgisi ve tutarı yazarak 3452’ye sms atarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurularınızı Halkbank internet şubesinden, Halkbank Diyalog ve şubelerden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi tahsis ve faiz olanlara faiz oranı %1.13,  kredi tahsis ücretini istemiyorsanız %1.19 faiz oranı vardır.

Odeabank: İhtiyaç kredisi veren bir diğer banka da Odeabank’tır. Gelir belgesiz, günlük 8 TL’ye ve 48 ay vade ile anında kredi vermektedir. Sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapabileceğiniz gibi aynı zamanda 75 yaşına kadar olanlar bu krediden faydalanabilir. %1.24 ve %1.79 arasında faiz oranları bulunmaktadır.

Burgan Bank: Günde 11 TL’den başlayan ödemelerle fırsat kredi vermektedir. Bireysel kredi veren Burgan Bank’tan 3 ay ertelemeli, 48 ay vadeli ve %1.21’den başlayan faiz oranları ile kredinizi çekebilirsiniz.

İş Bank: İhtiyaç kredisinin maliyet oranı %18.84 ve %22.44 arasında değişmekte, 3 ay ile 48 ay arasında vade seçeneği bulunmaktadır.

Denizbank: %1.40 ve %1.59 arasında değişen faiz oranları, 48 aya varan vade seçenekleri ve 55 bin TL’ye kadar limiti ile Denizbank’tan kredi kullanabilirsiniz. Evraksız bir şekilde internet üzerinden ya da nüfus cüzdanınızla beraber şubeden başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank: Vakıfbank kredileri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınıza kredi veren Vakıfbank, 48 aya varan vade seçenekleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Çektiğiniz krediyi değişken taksit ve üç aylık ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilir ve gayrimenkulünüzü ipotek göstererek de kredi çekebilirsiniz.

QNB Finansbank: 5030’a SMS göndererek başvuru yapabileceğiniz gibi internet üzerinden, cep şubesini kullanarak ya da şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz. 3 ay ertelemeli, %1.11 ile %1.59 arasında değişen faiz oranları ve 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır.

Garanti Bankası: Bireysel kredi olarak bahar kampanyası yapan Garanti Bankası, %1.24 oranından başlayan faiz ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile kredi vermektedir. Garanti cep ile başvuru yapabilir, şubeye gidebilir ya da internet üzerinden başvurabilirsiniz. Üst limit 25 bin TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranları kredi tutarına ve vadesine göre değişiklik göstermektedir.

Akbank: Yine her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz kredi seçenekleri ile Akbank müşterilerine kampanyalar yaparak hizmet vermektedir. 48 ay vade, %1.14’ten başlayan faiz oranları ile kredi çekebilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi 3 ay da erteleyebilirsiniz. Akbank internet şubesinden, mobilden ya da şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz. Bu oran 30 bin TL ve üzeri içindir. 20 bin TL kredi çekebilir, 3 ay erteleyebilir, 48 aya kadar vade yapabilir ve %1.25 faiz oranından faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018 başlıklı makalemizde Bayram Kredisi, ev kredisi ve Faiz oranları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir