Salı , Ekim 30 2018

Anasayfa / Krediler / Anında Kredi

Anında KrediAnında Kredi

Paraya acil ihtiyaç halinde genel olarak bankalara gidilir. Bu kredilerin çoğunluğu da ihtiyaç kredileridir. Anında kredi çekebilmek için birçok banka bulunmaktadır. Bu bankaları biraz inceleyelim.

QNB Finansbank anında kredi: Bu bankaya ait bir uygulama olan enpara web sitesi sayesinde şubede yaptığınız işlemlerin hemen hemen hepsini burada yapabiliyorsunuz. Bu uygulama üzerinden 30 bin TL kadar ve 48 ay vade ile kredi çekmeniz mümkün. Enpara’dan yaralanmak için ise QNB Finansbank müşterisi olmanız yeterli olacaktır. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz, müşteri olma işlemini de yine bankaya gitmeye gerek kalmadan yapabiliyorsunuz. Başvurunuzu yapıyorsunuz ve adresinize postalanan evrakları imzalayarak müşteri oluyorsunuz. Zaten müşteri iseniz krediniz onaylandığında krediniz kullanıma hazır hale gelecektir.

İşbank anında kredi: İş bankası da anında kredi vererek müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Müşteriler ya internet üzerinden ya da işcep uygulamasından yaralanarak kredi çekebilmektedir. Başvurunuz onaylandığı zaman hesabınıza yatmaktadır. 25 bin TL kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. SMS ile İş bankasına başvuru yapabilmektesiniz.

Denizbank anında kredi: paraya çok acil ihtiyacınız varsa Denizbank’tan da anında kredi çekebilirsiniz. 55 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankanın 48 aya varan vade seçenekleri de bulunmaktadır. %0.99 ile %1.59 faiz oranları ile aylık faiz uygulamaktadır.

Akbank anında kredi: Anında kredi veren diğer bir banka da Akbank’tır. Vakit kaybetmeden kredi kullanmak için şubeye giderek, internet üzerinden, mobil uygulamasından ve Akbank Direkt uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Kredi için Diğer Bankalar

TEB anında kredi: Kefilsiz ve masrafsız olarak anında kredi veren bankalardan birisi de TEB’tir. Cepte teb, mobil ve internet üzerinden başvuru yaparak kredi alabilirsiniz.

Odeabank anında kredi: Türkiye’de çeşitli kampanyalar düzenleyerek insanların dikkatini çeken bir banka da Odeabank’tır. Çekeceğiniz miktara göre değişiklik göstermekle beraber %1.24 ile %1.79 arasında aylık faiz uygulanmaktadır. Herhangi bir şubeye giderek ve internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

ING anında kredi: ING bank birden fazla kampanya seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kefilsiz ve dosya masrafsız kredi verebilen ING Bank %0.99’dan faizlerle kredi imkanı sağlayarak müşterilerin yüzünü güldürmektedir.

Yapı Kredi anında kredi: Köklü bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası, komisyonsuz, kefilsiz ve dosya masrafsız olarak anında ihtiyaç kredisi vermektedir. Başvuru yaptığınızda, olumlu olarak sonuçlandığında hesabınıza hemen aktarılmaktadır.

Aktifbank anında kredi: 48 ay vade seçeneği ile 25 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. Aktifbank enkolay kredi uygulamasıyla şubeye gitmeden bir sürü kağıt imzalamadan, kredi kartı almadan yani ek ürün alma zorunluluğu olmadan kredi vermektedir.

Garanti Bankası: Anında ihtiyaç kredisi veren bir diğer banka da yine köklü bir banka olan Garanti Bankasıdır. Farklı vade ve faiz seçenekleri ile Garanti Bankası’dan anında ihtiyaç kredisi çekebilmektesiniz.

Fibabank anında kredi: Aynı diğer bankalar gibi Fibabank’da anında ihtiyaç kredisi kullandırmaktadır. Masrafsız kredi seçeneği ile kredi kullanabilir, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Banka şubesine giderek ve internet üzerinden başvuru yaparak krediye başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde paranız hesabınıza yatacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sicili Bozuk Olana Kredi Çıkartılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kaçırmayın!

Denizbank sms kredi başvurusu

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu / 3280 Cebimde Kredi

icindekiler1 Denizbank 3280 Cebimde Kredi1.1 Denizbank Cebimde Kredi (SMS Kredi) Özellikleri Nelerdir?1.2 SMS Kredi Faiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir